Forward3D, 45 ülkede aramaya dayalı ve görsel pazarlama kampanyaları yürütmekte, ve uluslararası faaliyet birimi Locaria vasıtasıyla dünya çapında geniş bir dil ağında hizmet sunmaktadır.

    

Ne Yapıyoruz. Sektörde çığır açan teknoloji ve dilbilim yöntemlerini kullanarak, dünya çapında markalar için dijital pazarlama kampanyaları yürütüyoruz.


Şirketimizin son 10 yıl boyunca büyüyerek, sektörde lider haline gelmesinin sırları arasında, en iyi uygulamaları hayata geçirmemiz, teknolojik yaklaşımımız ve uluslararası sunuş tekniklerimiz yer almaktadır. Bugün Londra, New York, Şanghay ve Seul'da bulunan ofislerimizden birçok iddialı uluslararası markanın faaliyetlerini yönetmekte ve bu markalar için birden fazla piyasada çok dilli uluslararası kampanyalar düzenlemekteyiz.

 

Biz Kimiz. Forward3D, 2004 yılında kampanyalar düzenlemeye başlayan Trafficbroker adlı PPC (pay per click) şirketinden doğdu.


Kendi paramızı titizlikle kullanıp, verilere dayanan kararlar vererek gelir elde etmeye başladık.  Yaptığımız işin özünde yatan şey her zaman performans olmuştur.

 

Şirketimiz büyüdükçe ölçeklendirmeye, veriye ve dile ilişkin zorlukları aşmak için, verilen ortama uyum sağlamanın önemini hızla farkına vardık. Bu da hızlı bir çalışma metodolojisinin yanı sıra, Locaria adlı özel dil hizmetleri şirketini ve Stage adlı teknoloji platformunu edinmemizi beraberinde getirdi.

 

Londra, New York, Şanghay ve Seul'da bulunan dört büromuzda hizmet veren ve 250'nin üzerinde kişiden oluşan küresel ekibimizle, yetkin ve çeşitliliğe sahip bir ajans haline geldik.

 

Deneyimimiz. Moda ve perakende, seyahat ve profesyonel hizmetler gibi birçok heyecan verici marka için çalışıyoruz.


Birinci sınıf küresel perakende markalarıyla çalışma konusunda 10 yıllık deneyime sahip olan Forward3D, büyüme ve kârlılığa odaklanan, son derece özel hedefli kampanyalar düzenlemektedir.

 

Yıllar boyunca birbirinden farklı markalarla çalışmalarımız sonucunda, şirketimiz düzenli olarak mükemmel sonuçlar elde eden becerikli analistlerden oluşan uzman bir ajans haline gelmiştir. 

 

Hilton
Investec
Ralph Lauren

Teknolojimiz. Özel olarak tasarladığımız platform sayesinde, analistlerimiz sektörde üstün performans getiren yenilikçi uygulamalar, uyarılar ve iş akışları yaratma özgürlüğüne sahiptir.


Teknolojiye dair temel prensiplerimiz, analistlerimizin fiillerini değil, fikirlerini otomasyona geçirmeye dayanmaktadır. Stage adlı platformumuz, müşterilerimizin bizden beklediği performans standardını yerine getirebilmeleri için ihtiyaç duydukları araçları sunarak, analistlerimizin uygulamaya odaklanmalarını sağlamaktadır.

 

Bu platform, müşterilerimizin işletmeleri veya kampanyaları için gerekli gördüğümüz her türlü veriyi, ne kadar büyük olursa olsun, kullanabilme esnekliği sunmaktadır. Hava durumundan televizyon programları ve tweet'lere, çizgi üstü satın alma kanalları ve hisse özet akışlarından gösterim verilerine değin, her türlü veri platformumuza aktarılabilmekte ve karar aşamasına ışık tutmaktadır.

 

Bu tür veri ve araçlar analistlerimize kendi uygulamalarını ve uyarılarını yaratma özgürlüğü tanıyarak, kampanyalarını titizlikle oluşturmalarına yardımcı olmaktadır. Kapsamlı tecrübelerimizden öğrendiğimiz, kampanyaların tamamen otomatikleştirilmiş ve hesap sorumluluğu olmayan platformlar tarafından değil, iyi eğitimli analistlerimiz tarafından yürütülmeleri gerektiğidir.

 

Uluslararası. Forward3D'ye tamamen entegre Uluslararası birimimiz Locaria, çok dilli hizmet sağlayıcısıdır.   


Ana merkezi Londra'da bulunmakla birlikte dört ofisimizde de faaliyet gösteren Locaria, reklam ve içerik kampanyalarını tüm yabancı dillere ve pazarlara uyarlamaktadır.

 

Tüm pazarlama kanallarını anlayacak şekilde kapsamlı eğitimden geçen içerik analistlerimizin her biri, Forward3D'de faaliyet gösteren diğer analistlerle iş birliği içinde çalışarak, markaların uluslararası çapta performanslarını artırmalarına yardımcı olacak kampanyalar düzenlemektedir.

 

Müşterilerimizin Asya bölgesindeki hedeflerini yerine getirme konusunda destek veren Şanghay ve Seul ofislerimizin özellikle güçlü olduğu alanlardan biri, Asya-Pasifik ve Rusya'daki pazarlama faaliyetleridir. Şanghay, Seul, NYC ve Londra'da yer alan Asya-Pasifik pazarlama ekiplerimiz, Baidu, Yandex ve Naver gibi arama motorlarından, Line, QQ, Weibo, WeChat, KakaoTalk gibi yerel sosyal platformlara değin özel hedefli pazarlama yöntemleri ile markanıza ait mesajları kitlelere iletmektedir. Elde ettiğimiz başarı sayesinde, uluslararası bağımsız ajans olarak Forward3D, Naver arama motorunun ilk tam onaylı iş ortağı olmuştur.