Forward3D היא סוכנות שיווק גלובלית המציעה שירותי חיפוש ותצוגה רב-שפתיים ליותר מ-45 שווקים המספקים כיסוי שפות גלובלי באמצעות Locaria, החטיבה הבינלאומית של הסוכנות.

    

מה אנחנו עושים. אנחנו מנהלים מסעות שיווק דיגיטליים עבור מותגים גלובליים בעזרת טכנולוגיות לשוניות מובילות. 


היישומים הטובים ביותר שלנו בפועל, גישתנו לטכנולוגיה וההנפקה, גרמו יחד לגידול המטאורי שלנו במהלך העשור האחרונות. כיום אנו מנהלים את הפעילות השיווקית עבור רשימה ארוכה של מותגים גלובליים שאפתניים, תוך קידום מסעות בינלאומיים רב-שפתיים וחוצי-שווקים מארבעת המשרדים שלנו הממוקמים בלונדון, ניו יורק, שנחאי וסיאול

 

מי אנחנו.Forward3D התפתחה מחברת ה-PPC ["שלם לפי קליק"] המסונפת אליה Trafficbroker, שהחלה להריץ מסעות שיווק ב- 2014.


השקענו את כספנו בקפדנות ליצירת רווחים על ידי קבלת החלטות מבוססות נתונים. הביצועים תמיד היו בבסיס פעילותינו.

 

כבר עם תחילת תהליך הגידול של החברה היה ברור שקיים צורך ממשי לביצוע התאמות במטרה להתגבר על אתגרי הצמיחה והנתונים וכן על האתגרים הלשוניים שעמדו בפנינו. הבנה זו הובילה לאימוץ מתודולוגיית עבודה זריזה, באמצעות שירות לשונאות ממוקדLocaria, בשילוב עם הפלטפורמה הטכנולוגית שלנוStage.

 

כיום התפתחנו לסוכנות מתורבתת ומגוונת המעסיקה צוות גלובלי של מעל 250 עובדים בארבעת המשרדים שלנו הממוקמים בלונדון, ניו יורק, שנחאי וסיאול

 

הניסיון שלנו. אנחנו עובדים עבור מספר רב של מותגים מלהיבים, המגיעים ממגוון תעשיות, ביניהן אופנה וקמעונאות, תיירות ושירותים מקצועיים. 


לאחר 10 שנות ניסיון בעבודה עם מותגי קמעונאות "בלוצ'יפ", Forward3D בונה מסעות שיווק מכוונים, הממוקדים בצמיחה ורווחיות.

 

הניסיון שצברנו מעבודתנו עבור מגוון רחב של מותגים לאורך השנים בנה אותנו כסוכנות אנליסטים מקצועית שבאופן עקבי מייצרת תוצאות מצוינות עבור לקוחותינו

 

Hilton
Investec
Ralph Lauren

הטכנולוגיה שלנו. בנינו פלטפורמה שנותנת לאנליסטים שלנו את החופש לפתח אפליקציות חדשניות, התראות ותהליכי עבודה שיוצרים ביצועים מובילים. 


העיקרון הבסיסי שלנו בנושא טכנולוגיה הוא למכן את התובנות, ולא את הפעולות של האנליסטים שלנו. הפלטפורמה הטכנולוגית שלנוStage, מספקת להם את הכלים שהם צריכים בכדי להתמקד ביישום הפתרונות, ולאפשר להם לספק את רמת הביצועים שהלקוחות שלנו מצפים לקבל.

 

הפלטפורמה מאפשרת לנו להשתמש בנתונים מכל מקור שאנחנו מאמינים שהוא רלוונטי לעסקי לקוחותינו, ללא תלות בגודל הנתונים. הכל, החל מתחזיות מזג אוויר, לוחות זמנים של רשתות טלוויזיה וציוצים בטוויטר, ועד שיווק המוני (above-the-line) של משבצות רכישה, פידים של מניות ונתוני התרשמות מתצוגה יכולים להיות מוזנים לתוך הפלטפורמה שלנו ומנותחים לקבלת תובנות שיובילו להחלטות.

 

הנתונים והכלים הללו מאפשרים לאנליסטים שלנו ליצור לעצמם אפליקציות והתראות משלהם שמאפשרות להם לנהל את תיקי הלקוחות שלהם ברמה דקדקנית. מניסיוננו הרב אנחנו מאמינים כי הביצוע בשטח צריך להיות מבוצע על ידי האנליסטים שלנו, שהוכשרו לכך, ולא על ידי פלטפורמות טכנולוגיות ממוכנות לחלוטין

 

 

חטיבה בינלאומית. Locaria, החטיבה הבינלאומית שלנו, היא ספקית שירותי שפות, הפועלת באינטגרציה מלאה עם Forward3D.


עם פעילות בכל ארבעת המשרדים שלנו, כאשר הצוות המרכזי ממוקם בלונדון, Locaria מסוגלת לבצע לוקליזציה של מסעות פרסום ותוכן לכל שפה ושוק בעולם.

 

כל האנליסטים שלנו בתחום התוכן עברו הכשרה מלאה במגוון המלא של ערוצי השיווק ועובדים יחד עם האנליסטים ב-Forward3D באופטימיזציה של תיקי הלקוחות ליצירת הביצועים הדרושים לפיתוח בינלאומי של מותגי לקוחותינו.

 

בזכות משרדינו בשנחאי וסיאול, הסוכנות שלנו חזקה במיוחד בשיווק לאזור APACורוסיה, מה שעוזר ללקוחותינו לקדם את מטרותיהם העסקיות ברחבי אסיה. החל משימוש במנועי חיפוש ידועים כמו Baidu, Yandexו- Naverועד לפלטפורמות חברתיות מקומיות כמו Line, QQ, Weibo, WeChat, KakaoTalk; צוותי השיווק שלנו לאזור  APACפועלים ממשרדינו בשנחאי, סיאול, ניו יורק ולונדון, להעברת המסר של מותגי לקוחותינו באמצעות השיווק הממוקד ביותר שניתן. ההצלחה שלנו הובילה את  Forward3Dלהיות לסוכנות הבינלאומית העצמאית הראשונה שהפכה לשותפה מוסמכת מלאה של מנוע החיפוש Naver.